Yükleniyor...

Macun Mah. Abdülhalik Renda Cad. 258 Sokak No:17 Atisan / ANKARA

Hakkımızda

Başol Yapı Malzemeleri Hakkımızda

        Hakkımızda

            Ünaldı Kollektif Şirketi adı altında 1957 yılında Ulus – Posta caddesinde faaliyete başlayan firmamız, kendi içerisinde yaşanan değişim sonucunda 1996 yılından itibaren Başol Yapı Malzemeleri Ticaret olarak faaliyetini sürdürmeye devam etmiştir. Hızla gelişim göstererek 2003 yılında şirketleşmiş ve aynı yıl içerisinde Ostim şubemiz faaliyete katılmıştır. Şubeleşme gelişmelerimiz 2010 yılında bünyemize katılan Çayyolu noktası ile devam etmiştir.

            Yeniliğe ayak uydurarak kendini geliştiren işletme,  her geçen gün çeşitlenen ürün portföyü ile farklı alanlardan birçok işletmenin tedarikçisi ve çözüm ortağı olmuştur. Geçen süre içerisinde 20000 çeşide yaklaşan ürün segmentiyle Ankara’ da ilk ve alanında tek satış noktası olan Başol Yapı sektörün ihtiyaçlarına önem vererek müşteri odaklı bir yönetim anlayışını benimsemektedir. Alanında etkin insan kaynakları ile her türlü şantiye ve üretim koşullarında müşterilerine beklentinin ötesinde hizmet sunmaktadır.

            60 yıllık deneyim, paydaşlar ile kurulan güçlü ilişkiler, güven ve günümüz gelişmelerine bağlı olarak bilgi ile yükselen Başol Yapı; müşteri ve tedarikçilerine yakın olmayı bir çalışma prensibi saymaktadır. Başol yapı günümüzde 70 kişilik profesyonel ekip ve 18 adet servis - yükleme aracı ile 2 şubede faaliyetine devam etmektedir.    

Başol Yapı Malzemeleri Personellerimiz

Size Yardımcı Olmak için Satış Temsilcilerimiz ile İletişime Geçebilirsiniz